Regulamin

 1. Sklep internetowy cudnymiodek.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu produktów pszczelich pochodzących tylko z własnej pasieki.
 2. Sprzedaż i oferta produktów dostępnych w sklepie internetowym cudnymiodek.pl oraz niniejszy regulamin są ważne wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Złożenie zamówienia równoznaczne jest z akceptacją regulaminu sklepu cudnymiodek.pl.
 4. Sklep cudnymiodek.pl prowadzony jest przez:

  Tomasz Walter
  ul. Karmelowa 10
  95-070 Rąbień AB
  tel. 791980093
  email: tomasz.walter@cudnymiodek.pl
  nr konta: 60 1020 3352 0000 1902 0234 4703

 5. Wszystkie ceny podane na stronie sklepu cudnymiodek.pl są cenami brutto. Cena podana przy każdym towarze jest - w chwili złożenia zamówienia - ceną wiążącą. Do każdego realizowanego zamówienia doliczane są koszty przesyłki (nie dotyczy odbioru własnego). Rachunek, w formie papierowej, wystawiany jest na życzenie Klienta i dołączany do przesyłki. Rachunek w formie elektronicznej dostępny jest w każdej chwili po zalogowaniu się na konto Klienta.
 6. Aby złożyć zamówienie w sklepie internetowym cudnymiodek.pl należy podać następujące dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania/dostawy, numer telefonu, adres email. Dane te są niezbędne do zapewnienia przez sklep internetowy cudnymiodek.pl szybkiej, sprawnej i bezproblemowej realizacji zamówienia Klienta oraz kontaktu z nim. Zaleca się przy pierwszym zakupie założyć konto dzięki któremu możliwe będzie śledzenie statusu zamówień, wgląd w historię zamówień, dostęp do rachunków w formacie pdf jak również realizację bonów promocyjnych.
 7. Nieprawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, błędnie podane dane adresowe lub kontaktowe mogą spowodować opóźnienia lub całkowicie uniemożliwić prawidłową realizację zamówienia.
 8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać złożone zamówienie telefonicznie, do momentu wysłania przesyłki.
 9. Zamówienia można składać 24h/7dni przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, w soboty, niedzielę oraz święta będą realizowane następnego dnia roboczego. Czas realizacji zamówienia przez sklep internetowy cudnymiodek.pl wynosi od 2-5 dni roboczych (w zależności od dostępności zamówionego towaru). Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu. W razie problemów ze złożeniem zamówienia w sklepie internetowym cudnymiodek.pl zamówienia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 791980093 w godz. 9:00-19:00 lub za pośrednictwem email: sklep@cudnymiodek.pl.
 10. W przypadku zamówień realizowanych formą wysyłki "za pobraniem" lub gdy dane Klienta bądź zamówienie budzą wątpliwości obsługi sklepu, np. co do intencji Klienta, sklep internetowy cudnymiodek.pl może potwierdzić złożone zamówienie, kontaktując się z Klientem telefonicznie lub emailem. Sklep internetowy cudnymiodek.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości.
 11. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić (do 7 dni roboczych) podlegają anulowaniu.
 12. Każde złożone zamówienie potwierdzane jest przez sklep internetowy cudnymiodek.pl e-mailem, a Klient informowany jest o każdej zmianie stanu realizacji zamówienia.
 13. Każdy Klient sklepu internetowego cudnymiodek.pl jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki podczas odbioru czy nie nosi widocznych śladów uszkodzenia. Jeśli jej stan sugeruje wcześniejsze otwarcie lub zniszczenie zawartości, Klient powinien sprawdzić zawartość przy osobie dostarczającej przesyłkę. W przypadku uszkodzenia zawartości przesyłki, Klient powinien napisać wraz z doręczycielem protokół uszkodzenia przesyłki. O nadejściu uszkodzonej przesyłki Klient powinien również poinformować, możliwie jak najszybciej (nie później, niż do 24 godzin), sklep internetowy cudnymiodek.pl: telefonicznie pod numerem 791980093 lub emailem: sklep@cudnymiodek.pl. Reklamacje dotyczące uszkodzeń, do których doszło podczas transportu przesyłki, będą rozpatrywane jedynie po wypełnieniu przez Klienta opisanej wyżej procedury, a przede wszystkim po przedstawieniu protokołu uszkodzenia podpisanego również przez doręczyciela przesyłki.
 14. Sklep internetowy cudnymiodek.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży lub zmiany ich cen, bez wcześniejszej zapowiedzi.
 15. Sklep internetowy cudnymiodek.pl stara się opisywać produkty w sposób rzetelny i dokładny. W razie wątpliwości związanych z cechami można skontaktować się telefonicznie lub emailem z obsługą sklepu.
 16. Klient sklepu internetowego cudnymiodek.pl przyjmuje do wiadomości, że zdjęcia produktów i towarów prezentowane w formie elektronicznej mogą nieznacznie odbiegać od ich rzeczywistego koloru czy kształtu.
 17. Klientowi sklepu internetowego cudnymiodek.pl przysługuje możliwość odstąpienia od zawartej umowy i zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), pod warunkiem, że produkt nie był używany i jest w oryginalnym opakowaniu. Do zwracanego produktu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz otrzymany wraz z nim rachunek. Zwrot kwoty równej cenie towaru i najtańszej opcji wysyłki nastąpi w ciągu 14 dni roboczych na podany przez Klienta numer konta bankowego. Klient dokonuje zwrotu zamówionego towaru na koszt własny.
 18. Sklep internetowy cudnymiodek.pl nie odbiera przesyłek „za pobraniem”.
 19. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”, Klient ma prawo wglądu w swoje dane, ich poprawienie oraz wniesienie żądania zaprzestania ich wykorzystywania. W żadnym wypadku, ani w żadnej formie, dane Klienta nie będą ujawniane osobom trzecim lub innym podmiotom. Sklep internetowy cudnymiodek.pl zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych dzięki odpowiednim środkom technicznym oraz organizacyjnym, mającym na celu zapobieżenie bezprawnemu przetwarzaniu danych oraz ich przypadkowej utracie, zniszczeniu lub uszkodzeniu. Jako podmiot odpowiedzialny za dane osobowe, sklep internetowy cudnymiodek.pl dokłada należytych starań, by informacje osobowe były przetwarzane w sposób zgodny z prawem, bezpiecznie przechowywane, nieudostępniane osobom trzecim lub innym podmiotom.
 20. Oferta zamieszczona w sklepie internetowym cudnymiodek.pl nie stanowi oferty w rozumieniu „Kodeksu Cywilnego”. Złożenie zamówienia przez Klienta, nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.