Wysyłka

 1. Wysyłka zakupionych towarów w sklepie internetowym cudnymiodek.pl odbywa się, po ich wcześniejszym opłaceniu, za pośrednictwem
  - InPost Paczkomaty
  - Poczta Polska
 2. Wysyłka zakupionych towarów w sklepie internetowym cudnymiodek.pl z możliwością płatności przy odbiorze (za pobraniem) odbywa się za pośrednictwem:
  - Poczta Polska
 3. Darmowy koszt wysyłki dostępny jest automatycznie przy zamówieniach od 200zł.
 4. Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym pod adresem:
  Tomasz Walter
  ul. Karmelowa 10
  95-070 Rąbień AB
  Mapa dojazdu
  tel.: 791-98-00-93
  email: sklep@cudnymiodek.pl
 5. Każdy Klient sklepu internetowego cudnymiodek.pl jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki podczas odbioru czy nie nosi widocznych śladów uszkodzenia. Jeśli jej stan sugeruje wcześniejsze otwarcie lub zniszczenie zawartości, Klient powinien sprawdzić zawartość przy osobie dostarczającej przesyłkę. W przypadku uszkodzenia zawartości przesyłki, Klient powinien napisać wraz z doręczycielem protokół uszkodzenia przesyłki. O nadejściu uszkodzonej przesyłki Klient powinien również poinformować, możliwie jak najszybciej (nie później, niż do 24 godzin), sklep internetowy cudnymiodek.pl: telefonicznie pod numerem 791980093 lub emailem: sklep@cudnymiodek.pl. Reklamacje dotyczące uszkodzeń, do których doszło podczas transportu przesyłki, będą rozpatrywane jedynie po wypełnieniu przez Klienta opisanej wyżej procedury, a przede wszystkim po przedstawieniu protokołu uszkodzenia podpisanego również przez doręczyciela przesyłki.

Zwroty

 1. W celu dokonania zwrotu zakupionego towaru należy skontaktować się telefonicznie pod nr 791980093 lub mailowo sklep@cudnymiodek.pl z obsługą sklepu cudnymiodek.pl.
 2. Klient dokonuje zwrotu zamówionego towaru na koszt własny wcześniej odpowiednio go zabezpieczając na czas transportu. Jeżeli odesłany towar zostanie zniszczony na skutek niewłaściwego zapakowania, sklep internetowy cudnymiodek.pl zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty należności podlegającej zwrotowi o wartość wyrządzonej szkody.
 3. Sklep internetowy cudnymiodek.pl nie odbiera przesyłek „za pobraniem”.
 4. Klientowi sklepu internetowego cudnymiodek.pl przysługuje możliwość odstąpienia od zawartej umowy i zwrotu zamówionego towaru w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), pod warunkiem, że produkt nie był używany i jest w oryginalnym opakowaniu. Do zwracanego produktu należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz otrzymany wraz z nim rachunek. Zwrot kwoty równej cenie towaru i najtańszej opcji wysyłki nastąpi w ciągu 14 dni roboczych na podany przez Klienta numer konta bankowego.